top of page

DE   CZ

ELVIS PRESLEY SYMPHONY – Aloha from Hawaii

 

   Elvis Presley na Havaji v podání zpěváka Petra Vondráčka, skupiny Lokomotiva a                                                               symfonického orchestru

                                          (Petr Vondráček, skupina Lokomotiva, dirigent Petr Chromčák a Státní komorní orchestr Žilina, leden 2017)

 

Agentura ARTENOBILE nabízí ve spolupráci s rock’n’roll-ovou skupinou Lokomotiva unikátní koncertní projekt „Elvis Presley Symphony“, výběr z nejslavnějších a nejpopulárnějších písní „Krále Rock 'n' Rollu“ Elvise Presleyho s orchestrem, v úpravě Víta Fialy.

 

Jedná se o věrnou rekonstrukci slavného Elvisova koncertu v Honolulu na Havaji  „Aloha from Hawaii Via Satellite“ ze 14.1.1973, který byl prvním satelitním přenosem koncertu sólového zpěváka v historii a vidělo ho přibližně 1,5 miliardy lidi ve 40 zemích po celém světě. Aranžmá písní od známého jazzového kontrabasisty Víta Fialy je napsáno na míru zpěvákovi Petru Vondráčkovi, herci a moderátorovi, známému divákům dobře i z televizních obrazovek a rock’n’roll-ové skupině Lokomotiva se symfonickým orchestrem.

 

Tento projekt byl s velkým diváckým úspěchem realizován v roce 2012 ve Zlíně s Filharmonií Bohuslava Martinů a v lednu 2017 ve slovenské Žilině se Státním komorním orchestrem Žilina. 

Videosestřich z koncertu 19.04.2012 ve Zlíně s Filharmonií Bohuslava Martinů:

Fotografie z koncertu 26.01.2017 v Žilině se Státním komorním orchestrem:

bottom of page